политики, досье, партии

Знакомьтесь, мэр Сапожко Игорь Васильевич. Ч.1

Родился 1 сентября 1977 года. В 2007 году окончил Киевский национальный университет внутренних дел по специальности "правоведение" и получил квалификацию юриста. В 2010 году закончил Национальную академию государственного управления при Президенте Украины и получил квалификацию "магистр государственного управления".

Крысинный бизнес

Коммунальщики г. Бровары, подвластные только мэру Сапожко И.В. непринужденно собрали более 1 миллиона гривен у людей, которые якобы официально платили за отравление грызунов. Установлено, что никаких дизинфексий не проводилось.
Прокуратурой возбуждено уголовное дело по поводу «крысиного бизнеса» в г. Бровары.Дерибан

Радіопередавальний центр в м. Бровари СТАЄ ЦЕНТРОМ ДЕРЕБАНУ??!! (http://brovaryactive.livejournal.com/941.html)

Вже не перший рік в місті Бровари складається кримінальна ситуація з розподілом земельних ділянок під індивідуальну житлову забудову та багатоквартирну житлову забудову, також  для ведення особистого селянського господарства.

Тривалий час постійно розподіляють земельні ділянки, «вільні» або резервні землі поділили та продовжують ділити на паї та роздають не один гектар. Все нібито роздається простим людям – броварчанам. А на справді виявляється, що все роздається  в одні руки. В руки – наших Броварських чиновників.

Вже не для кого не секрет, что руки нашого мера - Сапожко Ігоря Васильовича та його соратників, деребанять землі Броварщини.

Сапожко І.В. - мер Броварів з листопада 2010 року, висуванець ПР. Був секретарем міськради попереднього скликання, куди потрапив за списком БЮТ, а з липня 2008 року виконував обов’язки мера.

Після переходу в ПР перебуває під опікою Миколи Азарова завдяки тому, що міською парторганізацією керує власник лікувально-оздоровчого центру «Феско» в м. Бровари – Федоренко Сергій Миколайович, який є радником Азарова, а також його приватним масажистом.Федоренко С.М. лобіює до Кабінету Міністрів інтереси  свої (наприклад: привласнення басейну Броварської середньої школи №9 ) та інтереси броварських чиновників стосовно земель у м. Бровари.                               

Ось один із дерибанів Броварської землі - у січні, а точнішне 18.02. 2010 року було прийнято рішення Броварською міською радою про виділення земельних ділянок площею 14,0257га для ведення особистого селянського господарства та рішення Броварської міської ради від 02.07.10 про зміну цільового призначення виданих земель. За данне рішення проголосували мер Сапожко І.В. та його більшість очолювана Трощенко І.В.  Всі ці 14, 0257га були оформлені на десяток людей, які відомі лише меру Сапожко І.В. та Трощенку І.В.Трощенко Ігор В'ячеславович – депутат міської ради від Партії регіонів  який ще є будівельним магнатом в м. Бровари не один рік. Який разом з Сапожко І.В. та Їх фірмою «Альянс Інвестбуд» на сьогодняшній день будує житловий багатоповерховий будинок по вул. Шолом-Алейхема, 93. в м. Бровари.Гарник Микола Васильович - Броварський міськрайонний прокурор.Також дуже цікавиться землями Броварщини. Під час проведення нарад, намагається не дати виказати свою думку депутатам, яким є що сказати щодо «деребану» земель Броварщини. 
 
Ось ця група броварських чиновників та їх соратників - політичних діячів України на данний час простягли свої руки до Державного підприємства «Радіопередавальний центр» у м. Бровари, по вул. Київська, 225, яке займає площу на 30 га землі. Директор – Ковальчук І.В. Підприємтсво знаходиться в стадії банкуртсва, що робить його «лакомим» кусочком для броварської влади.

Всі броварчани дійсно знають, що цей Державний об’єкт є шкідливим для здоров’я людей. Його дійсно потрібно переносити в інше місце, або приймати якісь міри.

Але ж якби це все робилось за ради людсьго життя та здоров’я, а все робиться лише з метою набити кармани. Видібрати землю, потім поділити і продати. Як це вже було неодноразово зроблено владою м. Бровари та союзниками цієї влади.

Зробивши все, відносно закону України,  санітарно-гігієнічні обстеження об’єкту ДП «Радіопередавальний центр», які не заперечують його шкідливості для громадян, в своєму зверненні Броварська Міська рада, за підписом головуючого – Сапожко І.В. звернулась до Кабінету Міністрів України, з проханням розібрати та демонтувати майно                  ДП «Радіопередавальний центр» у м. Бровари, що знаходиться на земельній дулянці площею 30 га по вул, Київська, 225. м та перемістити його до ДП «Радіопередавач» за адресою вул. Кутузова, 6.

Це рішення було затверджене Броварською Міською радою № 331-12-06 від 30.08.2011 року.

А куди тоді піде земля площею 30 га. ???                           

А буде все як завжди. Спочатку змінять цільове призначення земель, нібито для нарізки земель для броварчан. Потім ці ділянки будуть роздані підставним людям наших вище згаданих чиновників, та протягом 2-3 х місяців всі ці ділянки будуть продані нашим нашим же чиновникам.

Смішно!!! Люди роками, десятками років чекають на свою землю і ось так одразу всі продадуть свої землі?! Причому, нікого не здивує той факт, що всі договори куплі-продажу будуть проводитись в одній і тій самій нотаріальній конторі.

Потім там почнуть будівництво житлових приміщень та інших об’єктів соціально – культурного призначення за бюджетні кошти. 

За кошти які мають іти на виплату пенсій, соціальної допомоги, на туж саму травлю щурів, про що теж є інформація на сторінках інтернету, та на платежах наших броварчан.

Виходить, що четвірка броварських «мушкетерів» яку очолює мер Сапожко І.В., Контролює – Трощенко І.В. Лобіює в Кабінеті Міністрів – Федоренко С.М., та прикриває від корупційного криміналу – прокурор Гарник М.В. знову заберуть Державні землі та будут там робити свій бизнес.

Так вже не раз було. Таке враження що влада Броварів збирається на сесію лише з однією метою – відібрати землі, та змінивши їх функціональне призначення будувати свої грошові інтереси. Це – КОРУПЦІЯ чистої води!

Ось ТОВ «Альянс Новобуд» нещодавно «придбало» земельну ділянку  площею 1, 2932 га для індивідуальної житоловї забудови та багатоквартирної житлової забудови.  Звертаю Вашу увагу на те, що данні земельні ділянки були виділені 13-ти фізичним особам із земель державної і комунальної власності рішенням Броварської міської ради) але через деякий час данні земельні ділянки були одночасно відчужені цими 13-ма особами у спільну сумісну власність двом фізичним особам, які в подальшому стали власниками того самого ТОВ «Альянс Новобуд».

Цікаво скільще є таких «Альянсів» і скільки планів будує влада м. Бровари на чолі з мером Сапожко І.В. та його командою щодо дерибану земель Броварщини.

Питання залишається відкритим, але є вже багато людей, для яких є справою честі розкрити КОРУПЦІЙНІ дії та злочини влади  в м. Бровари.

Справа набуде своєї чинності в певний час!

http://brovari.kiev.ua/main/politika/1109-radoperedavalniy-centr-v-m-brovari-staye-centrom-derebanu.html

Уголовное прошлое

МЕР САПОЖКО - УБИЙЦА! (http://brovaryactivist.livejournal.com/)

27 апреля 1998 года Игорь Сапожко и его бригада приехали на своих автомашинах в магазин "Сопутствующие товары" ООО "Гудоли" (находился в Киеве, Дарницком р-не на перекрестке улиц Тростянецкая и Харьковское шоссе и работал круглосуточно) в который раз собирать дань.Все происходило под покровом ночи, около 23 часов 00 мин. Поговорить с братками "по-человечески" вышел молодой человек, работавший там охранником, честно зарабатывающий деньги для своей семьи - жены и долгожданного ребенка.

Разговор перерос в кулачный бой. Проявляя особую дерзость Сапожко И.В. и его братки начали наносить молодому человеку удары в различные части тела причиняя пока молодая жизнь не оборвалась.

ЧИТАЙ 
ДОСЬЕ